foto1
foto1
foto1
foto3
foto6

PCK Star Drain

overzicht

Odwodnienie liniowe PCK Star Drain jest korytkiem liniowym składającym się z elementu korytkowego z tworzywa sztucznego (PVC) oraz kratki ozdobnej z szarego lub czarnego aluminium. Te odwodnienia są stosowane wokół domu, gdzie nie ma dużego obciążenia ruchem (dozwolone są samochody osobowe, ale nie ciężarowe). Woda z odwodnienia liniowego Star Drain może być łatwo odprowadzona do kanalizacji lub systemu drenażowego. Można to zrealizować za pomocą wylotu bocznego lub dolnego. Odprowadzając wodę do systemu drenażowego nie tylko dbasz o zrównoważony rozwój, ale także poprawiasz równowagę wodną gleby.

0 m

Tygodniowo

0

Różne kraje

0

Lat gwarancji

0

Przegródek

Star Drain 65/100

50x100
Szerokość 65 mm
Wysokość 100 mm

Aqua Drain 100/50

100x50
Szerokość 100 mm
Wysokość 50 mm

Aqua Drain 100/100

50x100
Szerokość 100 mm
Wysokość 100 mm

PCK Belgium ma swoją siedzibę w Belgii. Firma została założona w czerwcu 2012 roku, lecz bazuje na czterdziestoletnim doświadczeniu w technologii odwodnień.

Otwarcie naszego biura sprzedaży w kanadyjskim Vancouver w maju 2018 r. zainaugurowało naszą działalność na rynku północnoamerykańskim.

Nasze stylowe serie Star Drain i Aqua Drain są obecnie produkowane w trzech rozmiarach, aby zaspokoić wszystkie potrzeby w zakresie odwodnień. Wszystkie opracowane przez nas produkty są wysokiej jakości i są wytwarzane przy użyciu najnowocześniejszych technik.

W PCK Belgium wiemy, że ze specjalnie dobranych surowców, takich jak PVC i aluminium, można wytwarzać produkty wysokiej jakości, które przetrwają próbę czasu.

PCK Belgium umożliwia konsolidację dostaw różnych produktów, co zapewnia klientom większą elastyczność w zakresie zapasów magazynowych.

testfoto