FAQ

Przeczytaj tutaj nasze często zadawane pytania. Jeśli masz jakieś inne pytania, zawsze możesz skontaktować się z nami poprzez formularz na stronie kontaktowej.

Nie, ponieważ kratka aluminiowa jest anodyzowana zgodnie ze specyfikacją morską.
Tak, przy maksymalnej prędkości 30 km/h i pod warunkiem, że system odwadniający jest zamontowany zgodnie z przepisami instalacyjnymi.
W miejscach, w których są zainstalowane odwodnienia Star Drain i Aqua Drain. Miejsce montażu odwodnienia należy skonsultować z architektem, wykonawcą lub specjalistą ds. materiałów budowlanych. Oczywiste jest, że na terenach o dużej intensywności opadów należy zamontować szersze kanały odpływowe, jak Aqua Drain, a na terenach suchszych węższe kanały odpływowe, jak Star Drain.
  • Star Drain 65/100 - 360 l/m.
  • Aqua Drain 50/100 - 330 l/m.
  • Aqua Drain 100/100 - 400 l/m.
Tak, można je skrócić przy użyciu odpowiednich narzędzi. Po skróceniu kanału PVC i kratki aluminiowej należy wygładzić wszelkie ostre krawędzie.
Tak, Aqua Drain 50/100 jest specjalnie zaprojektowany do tego celu. Ze względu na wysokość 50 mm jest to odpowiedni kanał do tego zastosowania.
Tak, wszystkie produkty zaprojektowane przez PCK Belgium poddają się w 100% ponownemu przetworzeniu. Zarówno kanał z tworzywa sztucznego, jak i aluminiowa kratka nadają się więc do recyklingu.
testfoto